MIŁOSNE REWOLUCJE MAGDY GESSLER
logotyp portalu podepnij.plMIŁOSNE REWOLUCJE MAGDY GESSLER

Ostatnio jej na ustach setek tysięcy Polaków. Jednym zdaniem, Magda Gessler w swoim programie Kuchenne Rewolucje doprowadziła do upadku restaurację. Jednak mało osób wie, że w jej życiu też zdarzały się rewolucje -miłosne!

Magda Gessler po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 24 lat za niemieckiego dziennikarza Volkharta Mullera. Była pewna, że to mężczyzna na całe życie, ale w dniu  jej 33 urodzin, zmarł na raka.
-Jeszcze do dziś nie oprzytomniałam z bólu – cytuje jej słowa Na Żywo. Jej świat nagle runął. Wróciła z synem Tadeuszem do kraju, gdzie zakochał się w niej Piotr Gessler.
Członek znanej warszawskiej rodziny restauratorów z pewnością jej zaimponował. Wkrótce wzięli ślub. Szczęście nie trwało zbyt długo. Małżeństwo zaczęło się sypać, gdy Magda Gessler zakochała się w kelnerze – Mariuszu Diakowskim – donosi Na Żywo.
Mąż podobno czekał cierpliwie aż jej przejdzie. Niestety, nie udało się. Dziś wiążą ich interesy i być może dlatego nie wzięli rozwodu.
Od tamtego czasu, Magda Gessler obdarzyła  kogoś innego uczuciem. Waldemar Kozerawski, lekarz z Toronto, który ma dwie kliniki bezoperacyjnej medycyny estetycznej – to świetna partia.
-Waldek mnie oczarował – przyznaje restauratorka.
Od tego czasu raz się z nim rozstała by znowu się zejść po kilku latach. W 2004 roku wyprawili sobie wesele w Krakowie, choć ślubu nie wzięli do dziś. Widują się tak często, jak na to pozwala dystans między Warszawą a Toronto. – Pewnie dlatego ten związek trwa tak długo – komentują tygodnikowi znajomi.


Lubicie Magdę Gesller? 

/2740

Zobacz też:

Rafał Maserak został aktorem!
Ela Zapendowska opowiada o Górniak
SZOK! ZOBACZ NAJCHUDSZĄ TALIĘ NA ŚWIECIE !!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <