Matka Stalińskiego pisze książkę
logotyp portalu podepnij.plMatka Stalińskiego pisze książkę

Dorota Stalińskiego podzieliła się ciekawą informacją na swoim blogu. Okazuje się, że planuje napisać książkę jak wychowała syna!

 

Paweł Staliński podczas swoich występów w Tańcu z gwiazdami prawie wcale nie rozstawał się ze swoją mamą Dorotą. Przylgnęło nawet do niego przezwisko mamisynekDorota Stalińska bardzo chciała aby jej syn wygrał program. Na jej nieszczęście zajął drugie miejsce. Od czego trochę o rodzinie Stalińskich ucichło. Ale teraz Dorota zapowiada mocne wejście, ze swoją książką-poradnikiem. – Zawsze to wielka nagroda dla matki, kiedy słyszy od ludzi, że jej dziecko jest dobrze wychowane. Wiele osób po Tańcu z Gwiazdami zadaje mi pytanie jak mi się udało tak wychować syna. Żeby odpowiedzieć na te pytania trzeba by napisać cała książkę, ( o czym zresztą myślę coraz częściej), ale postaram się się tak w skrócie napisać o sprawach najważniejszych. Wychowanie dzieci w ogóle nie jest łatwe. A wychowanie dziecka samemu zwłaszcza. Ale najważniejsza jest miłość. DZIECKO TRZEBA KOCHAĆ. DZIECKO MUSI WIEDZIEĆ I CZUĆ, ŻE JEST KOCHANE – czytamy na blogu Stalińskiej.

Zobacz też:

Górniak ostro o Zapendowskiej i Kozyrze
SABLEWSKA uśmiecha się z okładki Instyle!
Mama Muchy namawią ją do ślubu!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <