Marta Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król
logotyp portalu podepnij.plMarta Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król

Aktorka nie może żyć bez swojego ukochanego. A przecież z początku wogóle ją nie zainteresował!

– Nie lubię, kiedy Adama przy mnie nie ma – powiedziała niedawno Marta Żmuda-Trzebiatowska (26) o swoim dużo starszym narzeczonym Adamie Królu (38).
I nic w tym dziwnego, jej ukochany tancerz troszczy się i opiekuje jak nikt inny. Wyobrażcie sobie, że gdy zapracowana aktorka wraca do domu z podróży, witają ją kwiaty, pyszny obiad oraz posprzątanie mieszkanie. – Adam to jest mój anioł! – chwali się Marta. -Gdyby nie on, nie dałabym sobie rady udźwignąć wszystkiego. On naprawdę jest niesamowity! – czytamy w tygodniku Na żywo. A przecież jeszcze niedawno, plotkowano, że Marta rozstała się z Adamem Królem.
Na licznych bankietach pojawiała się sama. Maksymalnie skupiła się na pracy. Zagrała w USA w komedii  Love, Wedding, Marriage oraz autorskim filmie Marta goes to Hollywood. Ponoć jej tata Andrzej Żmuda-Trzebiatowski nie krył radości z faktu, że jego córka jest znowu sama. Przecież wcześniej, Marta Żmuda-Trzebiatowska ukrywała przed ojcem związek przeszło rok czasu.

Jak donosi Na żywo, Marta poznała swojego króla w 2005 roku, w jednej z warszawskich dyskotek. Z początku facet nie zrobił na niej dobrego wrażenia. – Włosy na żel, błyszczący garnitur, trzydniowy zarost. Beznadzieja – wspomina aktorka. On jednak nie dał za wygraną i stale ją adorował. Po jakimś czasie, Żmuda-Trzebiatowska dała mu szansę. Zamieszkali razem w nowym apartamencie aktorki na Kabatach. Mimo to wiosną ubiegłego roku, gwiazda oświadczyła, że Z Adamem to już nieaktualne.
-Adam za bardzo naciskał na ślub – zdradza tabloidowi koleżanka aktorki. – Marta nie była gotowa, by stanąć przed ołtarzem. Jej kariera dopiero się przecież rozwijała, ma dużo zobowiązań – dodaje. Minęło trochę czasu i artystka poczuła, że jednak bez Adama to nie to samo. I dała mu drugą szansę. – Kobiety świetnie sobie dają radę same. Ale też potrzebujemy wsparcia, opieki, bezpieczeństwa, komplementów, potrzebujemy być kochane, żeby naprawdę rozkwitnąć – wyznała.

Myślicie, że kiedyś się pobiorą?
708

Zobacz też:

ZIELIŃSKA BYŁA SZTYWNA. MASERAK RWAŁ WŁOSY
Kinga Rusin zachwycona Markiem Kondratem
Kto wystąpi w 3 edycji Bitwy na głosy? ILE ZAROBI ?!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <