Majdan o Nergalu u Wojewódzkiego - ostro!
logotyp portalu podepnij.plMajdan o Nergalu u Wojewódzkiego – ostro!

Radek Majdan nie może wybaczyć Nergalowi, gdy ten skrytykował i nazwał go byłym sportowcem, który nie może pogodzić się rzeczywistością.

Ostatni raz Radzio Majdan, w programie Kuby Wojewódzkiego pokazał się z Dodą. Tym razem zasiadł na kanapie showmana sam. Piłkarz a od niedawna
biznesmen, sprzedający perfumy ala Majdan, za stówę poruszył sprawę konfliktu między nim a chłopakiem Dody.

Nergal w jednym z wywiadów, skrytykował Roberta Gawlińskiego i popierającego go Radzia. Aferę wywołał lider zespołu Wilki, gdy stwierdził, że Doda lansuje się na chorobie Darskiego. Te słowa, Doda nie puściła płazem, dołączył się też do krytyki Nergal. Adam nazwał ich przebrzmiałą gwiazdą estrady i  niedopieszczonego byłego sportowca. Podsumował ich słowami, że są żałośni i w sercu pielęgnują błoto. Widocznie te słowa ostro zdenerwowały Majdana.

U Kuby Wojewódzkiego postanowił się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat. – Nie słucham Behemotha. Współczuję człowiekowi, bo jest poważnie chory. Natomiast powiem ci troszeczkę wzbudził we mnie niesmak taki jeden incydent. Kiedyś była taka sytuacja, gdy Robert Gawliński wypowiedział się o Dorocie odnośnie tego co ona robi, jak ona do tego podchodzi. Później ja powiedziałem, ale to było zupełnie jeśli chodzi o moją osobę i on to gdzieś skomentował na takiej zasadzie, że szkoda jest mu byłych sportowców, nie mogą się pogodzić z rzeczywistością. Bo nie podobało mu się jak się zachowałem w stosunku do jego kobiety. Zdaję sobie sprawę z jego dramatu, bo zdrowie jest ponad wszystko i bardzo mu współczuję. Natomiast uważam, że zachował się słabo. To, że powiedział coś o mnie – opowiada Majdan. – Wydaje mi się, że powinien zachować do tego dystans, bo domyślam się, jak to było, jaką miał presję z drugiej strony. Powinien szanować to, bo jest facetem – dodał Radek.

Ma rację Majdan?
639

Zobacz też:

Magda Gessler - nigdy nie byłam celebrytką!
Martyna Wojciechowska - lubi nie ogolone klaty!
Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <