Maja Sablewska: Koniec z przyjaźnią!
logotyp portalu podepnij.plMaja Sablewska: Koniec z przyjaźnią!

Rozstanie z Edytą Górniak i Mariną Łuczenko spowodowało, że obecna jurorka X-Factor, Maja Sablewska zmienia zasady współpracy z artystami.

Maja znalazła chwilkę na krótki wywiad z radiem RMF FM. Naturalnie padło pytanie o dotychczasową współpracę z diwą i debiutantą Mariną. Sablewska zapowiedziała zmiany we współpracy. – Jednego mnie nauczyła ta historia – teraz z moimi nowymi artystami zmienię zasady współpracy. Po pierwsze będzie między nami większy dystans. A po drugie więcej ludzi do obsługi artysty – powiedziała menedżerka.
Maja bardzo przeżyła rozstanie z Górniak. Ale przyznaje, że w pewien sposób rozpieściła swoje podopieczne, w tym także Dodę. – a poprzez to co się wydarzyło z Edytą, myślę, że to nie było dobre. Artysta dostaje tak dużo, że w momencie kiedy dostaje ciut mniej to jest dużo, dużo gorzej. Tak było i w przypadku Dody i w przypadku Edyty – opowiada.
Jednak najbardziej bolało Maję Sablewską zakończenie współpracy z Dorotą Rabczewską. Ponoć wtedy też rozstała się ze swoim partnerem. Rosnące problemy spowodowały, że jurorka X-Factor była w depresji. Wtedy też postanowiła zmienić swoje życie.
– znajoma poleciła mi klinikę, która posługując się badaniami genotypu, czyli coś więcej jeszcze niż DNA ustala produkty, które absolutnie muszę omijać przy spożywaniu posiłków, i takie których omijać nie wolno. Po badaniach okazało się, że pożywienie, które spożywam powoduje migreny, złe samopoczucie, kilogramy itd – dodaje Maja.
172

Zobacz też:

Filip Bobek marzy o pocałunku z Anią Muchą!
Kordek odpadł z Tańca z gwiazdami!
Jarosińska tłumaczy się o skandalu z ojcem
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <