Magda Gessler w lubelskiej restauracji Czarcia Łapa!
logotyp portalu podepnij.plMagda Gessler w lubelskiej restauracji Czarcia Łapa!

Kolejny niesamowity odcinek. Tym razem Magda Gessler pojawiła się w legendarnej restauracji Czarcia Łapa. Czy znana restauratorka dokonała kuchennej rewolucji?

Lublin, piękna starówka a na niej Czarcia Łapa. Pan Jacek, właściciel ma wielkie problemy z prowadzeniem restauracji. Ludzie myślą, że lokal jest bardzo drogi. Jest zadłużony, w kuchni tłok a klientów brak. Dla właściciela pomoc Magdy Gessler to być albo nie być.
Restauratorka rozpoczęła jak zwykle od posmakowania potraw. W jednej było za dużo soli, przy podawaniu tataru Magda zwróciła uwagę na brudną ściereczkę przy podawaniu potrawy. Okazuje się, że następne danie było smaczne i bardzo tanie. Kolejna niespełniła oczekiwań restauratorki, szpinak z kolei był odpowiedni.
Ostatnia była Bistecca alla fiorentina. Mięso było źle przygotowane. Ale ogólnie szef kuchni restauracji Czarcia Łapa spełnił oczekiwania Gessler.

Następnego dnia Magda zaczęła od koniaku. Zarówno właściciel lublińskiego lokalu jak i jego kelner oblali test ze znajomości trunku. Potem krótki obchód po całej restauracji. Szef i menedżer nie mają pomysłu na rozruszenie lokalu. Problem jest także z samym menedżerem Łukaszem, który ma małe doświadczenie w prowadzeniu restauracji. Magda przeprowadziła z nim poważną rozmowę, z której wynikło, że chłopak wyraźnie się pogubił.

Restauratorka rozpoczęła kolejną rewolucje od odświeżenia wnętrza i wprowadzeniu zmian w menu. Zaprezentowała także swoje dania. Pomysł z pieczątkami jako zaproszenie do Czarciej Łapy okazał się bardzo trafny. Lokal dawno nie widział już takich tłumów. Goście byli zachwyceni, chwalili dania.
Magda Gessler przyszła po 8. tygodniach sprawdzić jak się mają sprawy w restauracji. Restauratorka pogratulowała przede wszystkim gotowania kucharzowi. Dania były smaczne a lokal był zapełniony goścmi. A więc kolejna udana kuchenna rewolucja!

zdjęcie: kuchennerewolucje.tvn.pl
035

Zobacz też:

Edyta Górniak w programie Kuby Wojewódzkiego!
Górniak zła na Darka Krupę!
Doda ODPOWIADA na oświadczenie MAJOCHA!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <