Lindsay Lohan idzie do więzienia!
logotyp portalu podepnij.plLindsay Lohan idzie do więzienia!

Lohan idzie do paki. Nie pomogły łzy, uśmiechy i dobrze opłaceni adwokaci. Wyrok sądowy jest wynikiem nie podporządkowania się nadzorowi kuratora. Przypomnijmy, że Linday kompletnie zamroczona została przyłapana przez amerykańską drogówkę trzy lata temu.
 
Dostała wyrok ale Lohan jak na gwiazdkę przystało myślała, że wszystko jej wolno i kompletnie to olała. Masha Revel sędzia stanowy była więc w jej sprawie nieustępliwa.. Od tamtej pory gwiazda musiała nieustannie nosić niczym nasi milusińscy bransoletkę na kostce, która mierzy poziom alkoholu we krwi.
 
Upokorzona i zdołowana Lindsay poddała się wyrokowi i przez ostatnie kilkanaście dni nie miała w ustach ani grama alkoholu. Jednak nie wzięcie wcześniejszych gróźb sędziny na poważnie poskutkowało wyrokiem więzienia.
 
W momencie ogłaszania wyroku, Lindsay była bardzo pewna siebie. Nagle gdy sędzina przestała odczytywać wyrok jej twarz zmieniła się diametralnie. Zaczęłą szlochać i panikować. Po chwili się uspokoiła i powiedziała na głos: Zrobiłam co mogłam. Gwiazda trafi do więzienia za niecałe dwa tygodnie – 20 lipca. Prawo przewiduje złagodzenie wyroku o 1 więc Lohan może zaliczyć tylko symboliczny miesiąc.
 
Ciekawe czy ją to czegoś nauczy?
/2142

Zobacz też:

Wojewódzki rozsławi Polskę!
Górniak i Urbańska nagrają piosenkę
Biedroń zatrzymany. Kukiz w pochodzie narodowców!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <