Kuba Wojewódzki
logotyp portalu podepnij.plKuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Jest on znanym polskim showmanem, który osiągnął duży sukces głównie dzięki bardzo kontrowersyjnym wypowiedziom oraz zachowaniem na antenie telewizyjnej.

 

Jednak mało kto wie, że Kuba Wojewódzki zaczynał już w latach 80. I już wtedy udzielał się publiczności. Należał wówczas do punkowego zespołu System, następnie do New Dada, a w 2003 roku nagrał płytę będąc perkusistą zespołu Klata. To nie jest jednak koniec jego przygody z muzyką. Podczas swojej kariery dziennikarskiej zajmował się internetowymi serwisami muzycznymi. Kuba może się również pochwalić stanowiskiem dyrektora Festiwalu Muzyków Rockowym z Jarocinie. Uczestniczył także w realizacji teledysków takich zespołów, jak Wilki, Urszula, Oddział Zamknięty, IRA czy też Róże Europy.

Zanim jednak Kuba Wojewódzki zasłynął swoimi ciętymi wypowiedziami, zaczynał w emitowanym przez Polsat programie Halo-Gramy. Początki jednak jego obecnej kariery to program Idol, gdzie był jednym z jurorów. Przez kilka lat można było go słuchać codziennie na antenie radia Antyradio, gdzie prowadził poranną audycję a Michał Figurskim. Obecnie Kuba prowadzi swój program w telewizji TVN. Można go również spotkać przy stole jurorskim programu Mam talent oraz X-Factor, które również emituje ta stacja.

U ludzi ceni sobie szczerość, lojalność, a także umiejętność przekazywania informacji werbalnych, jak również tych niewerbalnych. Sam jest osobą bardzo odporną na stres, która nie ulega porażkom prywatnym czy zawodowym.

Zobacz też:

Mateusz Osiecki - narzeczony Rutowicz przerywa milczenie!
Koniec Prosto w serce!
FENOMEN KAMILA BEDNARKA
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <