Kuba Wesołowski - kim jest jego piękna ukochana ?
logotyp portalu podepnij.plKuba Wesołowski – kim jest jego piękna ukochana ?

Ostatnio przystojnego aktora – Kubę Wesołowskiego paparazzi przyłapali z tajemniczą blondynką. Jak donosi Na żywo, nowa dziewczyna nazywa się Zosia Ślotała i jest studentką.
 
Aktor poznał ją w Warszwawie na jednym z pokazów mody. Wtedy, Zosia była związana z tancerzem Żorą Korolyovem. – Kuba nie mógł o niej zapomnieć – zdradził tygodnikowi stylista. – Wypytał mnie o nią, ale kiedy powiedziałem, że Zośka na co dzień mieszka w Mediolanie, odpuścił – dodaje. Ale, gdy aktor ponownie się z nią spotkał kilka miesięcy temu, postanowił spróbować, tym bardziej że nie był z nikim w związku.
Okazuje się, że młodzi szybko przypadli sobie do gustu i rozumieją się prawie bez słów. Problemem jest tylko fakt, że dziewczyna Kuby Wesołoweskiego studiuje w mediolańskim instytucie mody Instituto Europe di Design i to właśnie tam spędza najwięcej czasu. Jak donosi tygodnik, stara się jednak jak najczęściej przyjeżdzać do Warszawy, ponieważ tutaj mieszkają jej rodzice.  – Jak już przylatuje, mieszka u Kuby, któremu wreszcie pomogła urządzić mieszkanie – zdradza tygodnikowi kolega aktora. Wesołowki jest ogromnie szczęśliwy. Ponoć dla tej miłości jest w stanie wiele poświęcić. – Pamiętam, że podonie zachowywał się, kiedy związał się z Weroniką Książkiewicz, ale wtedy był Piotrusiem Panem, królem życia, któy myślał o zabawie i przyjemnościach, a nie o rodzinie – wspomina znajoma aktora.
Podobno ten związek ma szansę przetrwać, ponieważ Kuba spoważniał i zaczął poważnie myśleć o życiu.  
 
085

Zobacz też:

Bitwa na głosy - za nami pierwszy odcinek!
Dziewczyna Maseraka, Anita Leśniak ma długi po eksmężu!
Zamachowski OŚWIADCZYŁ się Richardson
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <