Krajewski: Krupa to Hipokrytka!
logotyp portalu podepnij.plKrajewski: Krupa to Hipokrytka!

Afera z futrem Muchy na uroczystej premierze Och Karol 2 nie cichnie. Tym razem przeciwko Joannie Krupie występuje ponownie znany projektant, Piotr Krajewski.

Przypominamy, że gdy modelka zobaczyła futro Ani Muchy postanowiła wyjść z sali przed rozpoczęciem seansu filmowego. Po stronie Joanny Krupy stanęła prezenterka Agnieszka Szulim. Tymczasem za  noszeniem futer są stylista gej, Tomasz Jacyków i projektant Piotr Krajewski. Przypominamy, że ten drugi już raz zaatakował Joasię, zarzucając jej, że ma Krupa ma w ustach botoks z martwej krowy.

Teraz po raz kolejny korzysta z  możliwości skrytykowania gwiazdy Top Model. – Pani Krupa o ochronie zwierząt nie wie nic. Jest kompletnie nieprzygotowana, promuje się tematem, który dobrze się sprzedaje. Żałosne, że wyszła z premiery filmu, bo zobaczyła Anię Muchę w futrze. To przejaw hipokryzji. Co ona tak naprawdę w życiu zrobiła poza prowadzeniem Top Model? No, i zdjęciami w Internecie. Każdy może przecież rozebrać się i pokazać to światu – kpi Piotr Krajewski przypominając też, że Joanna Krupa też ma swoje na sumieniu – mówi Krajewski w rozmowie z Super Expressem. – Pamiętam jej zdjęcie w skrzydełkach na plecach. Obrończyni praw zwierząt i zmasakrowane kury na plecach! A ona teraz oburza się na futra. Jeśli ktoś zna historię świata i sztuki, to wie, że futra w pewnych kręgach zawsze były i będą – dodaje. A wy co o tym wszystkim sądzicie?

 

Zobacz też:

Mucha: Święce pupą!
Mariusz Kałamaga: Polski show biznes to jeden wielki absurd!
Plotek DZIWI SIĘ, ŻE DODA KUPUJE NA WYPRZEDAŻY
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <