Kożuchowska rozpuściła męża Bartosza Wróblewskiego
logotyp portalu podepnij.plKożuchowska rozpuściła męża Bartosza Wróblewskiego

Mąż Małgorzaty Kożuchoskiej, Bartosz Wróblewski stroi się jak paw. Swoim znajomym chwali się co dostał od swojej ukochanej żony.

Aktorka bardzo dba o swojego mężusia. Chce, żeby Bartosz dobrze się prezentował w jej obecności. O całej sprawie przeczytamy w dzisiejszym wydaniu Takie jest życie. – Zarządzono, że wszyscy pracownicy telewizji występujący na wizji otrzymają garnitury. Gdy Bartek wrócił z przymiarek, był bardzo niepocieszony. Narzekał, że te garnitury są brzydkie i zupełnie inne niż te, które on ma w szafie: Ja z Gosią to w Paryżu kupuję garniaki i one są o wiele ładniejsze– chwalił się kolegom z pracy. O tym, że Małgorzata Kożuchowska robi Wróblewskiemu prezenciki, niech świadczy poniższa historia. – Kiedyś przyszedł do pracy z torbą Louis Vuitton. Pytał znajomych, czy jest fajna i czy im się podoba, a na pytanie, ile za nią zapłacił, odpowiedział z rozbrajającą szczerością: Nie wiem, Gosia mi kupiła – twierdzi informator Takie jest życie.

Okazuje się, że Bartosz Wróblewski szybko przyzwyczaja się do drogich prezentów. Ostatnio Małgorzatą Kożuchowska przestała być ambasadorką marki Volvo i oddała firmowy samochód. To było przykre doświadczenie dla męża. – Szkoda, że Gosia nie ma już tego samochodu, tak dobrze mi się nim jeździło – powiedział ze smutkiem. Ale Bartuś szybko się pocieszył i po kilku dniach kupił nieco większy, ale tej samej marki samochód.

Aktorce zazdrościmy męża!

Zobacz też:

Szpak NAS ZASKOCZY! TŁUMY NA JEGO KONCERTACH!
Staliński palił jak smok!
Ewa Bem ma żal do Borysa Szyca!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <