Kożuchowska: Hanka Mostowiak MUSIAŁA umrzeć!
logotyp portalu podepnij.plKożuchowska: Hanka Mostowiak MUSIAŁA umrzeć!

Małgorzata Kożuchowska na łamach Życia na gorąco opowiedziała, że pomysł ze śmiercią Hanki Mostowiak powstał w jej głowie!

Dla wielu Polaków ubiegły poniedziałek był jednym z najsmutniejszych w ich życiu. Właśnie w tym dniu, serialowa Hanka Mostowiak, grana przez Małgorzatę Kożuchowską zmarła. Wiele osób do tej pory nie może pogodzić się z odejściem ich serialowej ulubienicy. A jednak motyw uśmiercenia Hanki Mostowiak od dawna był planowany, przez Kożuchowską i scenarzystkę M jak miłosć, Ilonę Łepkowską.

Jak doszło do śmierci Hanki?

Kilka miesięcy na łamach prasy, Ilona Łepkowska stwierdziła, że nie można w poniedziałek być Hanką Mosotwiak a w środę Natalią Boską w serialu Rodzinka.pl Według scenarzystki, widzom się powoli zaczynają mylić rolę Kożuchowskiej a to nie dobrze. Ponoć to właśnie wtedy Ilona miała powiedzieć Gosi, aby wybrała serial. Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na granie w Rodzince.pl. Poza tym, Hanka Mostowiak nie dawała aktorce szansy na pokazanie wszystkich walorów gry aktorskiej. Gosia zdecydowanie lepiej czuła się w roli Natalii Boskiej, gdzie zresztą była główną postacią a nie jak w M jak miłość jedną z wielu. Stąd też panie postanowiły ostatecznie zakończyć żywot Hanki.

Śmierć Hanki Mostowiak

Hanka Mostowiak po wpadnięciu na kartony źle się poczuła. Jej serialowa siostra odwiozła ją do szpitala, gdzie lekarz stwierdził zgon. W ten oto sposób, Małgorzata Kożuchowska zakończyła 11-letnią pracę w serialu. Tuż po odcinku, TVP wyemitował pożegnanie aktorki z widzami, która ze łzami w oczach dziękowała za wszystkie dobre słowa i wsparcie.

Po śmierci Hanki

Już na drugi dzień Fakt opublikował informację, jakoby aktorka swoją śmierć opiła lampką szampana. W tym też czasie zrozpaczeni fani założyli kilka funpage’ów na Facebooku Hanki Mostowiak. Mieliśmy więc okazje dołączyć do Hanka na Wawel, Hanka nie na Wawel, Śmierć Hanki Mostowiak i tym podobnych. Dziennikarze nawet zaczęli się bawić i przepytali kilku polityków co czuli, gdy oglądali ostatni odcinek z Hanką. Niestety, wiele osób zawiódł  Kurski, który w stylu osób z show biznesu powiedział: Hanka? Nie znam!

Sama zainteresowana udzieliła na łamach Życia na gorąco odpowiedzi, dlaczego musiała uśmiercić Hankę Mostowiak. Małgorzata Kożuchowska wyznała, iż pomysł zrodził się w jej głowie. Aktorka twierdzi też, że wielu osób nie przyjęło jej decyzji z klasą. Kogo miała na myśli? Tego jużnie zdradziła.

A wy, jak przeżyliście śmierć Hanki Mostowiak? Oglądacie M jak miłość?

Zobacz też:

Edyta Górniak TRAKTUJE uczestników show z dystansem !
Doda o Sablewskiej: Wylansowała sie na nas!
TO Majoch SPROKOWAŁ Dodę ?!?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 26, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <