Konflikt Wojewódzki-Kozyra trwa od lat!
logotyp portalu podepnij.plKonflikt Wojewódzki-Kozyra trwa od lat!

Ostatnio Wojewódzki w Polityce, napisał kilka mocnych słów na temat byłego faceta Edyty Górniak. W sumie odgrzał kotleta, który piecze się na patelni już paru dobrych lat. Tabloid twierdzi, że początek nienawiści między nimi, zaczął się 14 lat temu, gdy Kuba szukał pracy w Radio Zet.- Przyniósł demo swojej audycji, które najzwyczajniej w świecie nie było dobre, Robert odrzucił więc jego kandydaturę – wyznał znajomy byłego szefa radia.
Wojewódzki nie zapomniał zniewagi i kilka lat później w jednej ze swoich audycji przekręcał Roberta nazwisko. Kilka dni później Kozyra na ulicy, miał ostrzec showmana, że jeżeli jeszcze raz napisze albo powie coś na jego temat, to mu przypier…, że popamięta!
Dobra passa w Radio Zet, Roberta Kozyry się skończyła i potem zwolniony dziennikarz bawił ludzi na drugorzędnych imprezach. Tymczasem Kuba Wojewódzki wyrósł na gwiazdę telewizyjną dzięki Idolowi. Jednak ostatnio znowu zaczęło się głośno mówić o tych dwóch. Szczególnie, że
miejsce w programie Mam Talent po Kubie się zwolniło. Czy zajmie je Kozyra? – Nie komentujemy informacji pojawiających się na temat pracy pana Roberta Kozyry w charterze jurora w czwartym sezonie programu – komentuje osobą z produkcji show.
 
11/z9428235XRobert-Kozyra-Kuba-Wojewodzkidel” Konflikt Kozyry i Wojewódzkiego” />
451

Zobacz też:

Nikt nie chce Herbuś!
TVP WYRZUCI NERGALA?!?
Zielińska traci posadę w Kocham Cię, Polsko !?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <