Konflikt Dorota Wellman - Kinga Rusin cały czas nie zażegnany!
logotyp portalu podepnij.plKonflikt Dorota Wellman – Kinga Rusin cały czas nie zażegnany!

Od pamiętnego występu Doroty Wellman w programie Kuby Wojewódzkiego, panie ze sobą nie rozmawiają. Podobno Dorocie jest strasznie głupio.

Wellman u Kuby, skrytykowała książkę Co z tym życiem? Kingi Rusin . – Nie przeczytam jej, bo nie lubię pieprzenia o niczym – powiedziała w show.
Mało tego, prezenterka nabijała się z niej i udawała, że jeździ na koniu. Zachowanie Doroty Wellman nie spodobało się nie tylko Kindze, ale co niektórym osobą z TVN.
Jak donosi Na żywo, teraz niektórzy odnoszą do niej z rezerwą. Bo kto wie, co zrobi z ich prywatnymi sekretami? Może publicznie wyśmieje? – czytamy w Na żywo.
Co więcej, zdaniem informatora tygodnika, stosunki między obydwiema paniami dalej są napięte. – Unikają się, jak tylko mogą, co niestety, nie zawsze jest możliwe – mówi pracownik TVN-u.- Gdy wpadną na siebie na korytarzu, nawet się nie pozdrawiają. Widać jednak, że ta niezręczna sytuacja obie męczy – dodaje pracownik.

Niestety, Dorota Wellman nie ma zamiaru się ustosunkować do tej sytuacji. Nie odpisuje na e-maile, ucina rozmowę gdy słyszy pytanie o Rusin. Jak twierdzi infomator, Wellman ma wyrzuty sumienia. – W telewizji czasem najmądrzejsi ludzie plotą bzdury. Dorota wstydzi się przyznać do błędu. Gdy dowiedziała się, że Kinga opisała ją w książce jako wzór dziennikarski, miała skonsternowaną minę…

No cóz, trudno będzie Dorocie wszystko odkręcić.
314

Zobacz też:

RUSIN dziękuje Kuźniarowi, Wellman i Wojewódzkiemu!
Marina i Doda CHCĄ pozwać SABLEWSKĄ!
Internauci krytykują restauracje Paroles w Krakowie!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <