Kinga Rusin - czemu koledzy z TVN jej zazdroszczą?
logotyp portalu podepnij.plKinga Rusin – czemu koledzy z TVN jej zazdroszczą?

Najpierw Dorota Wellman, potem Kuba Wojewódzki w Polityce. Okazuje się, że w TVN dogryzanie sobie nawzajem stało się powszechne.

Książkę Co z tym Życiem , Wellman określiła mianem pieprzenia o niczym. Kinga zareagowała, odpowiadając, żeby sama zainteresowana najpierw ją przeczytała a potem się wypowiadała. Potem Wojewódzki, pojechał po Rusin w swoim felietonie w Polityce. Następnie z Michałem Figurskim urządził na antenie radiowej swoisty kabaret. Dzwonili np. do szkół, proponując spotkania z autorką Co z tym życiem w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom – czytamy w Na Żywo.
Na złośliwą uwagę pozwolił sobie także dziennikarz Jarosław Kuźniar, znany głównie z programu TVN24 Wstajesz i Wiesz. – Skoro za pisanie książek biorą się Ricky Martin i Kinga Rusin, to nic dziwnego, że Sławomir Mrożek musi wyjechać z kraju – zażartował.
Kinga Rusin jest zdziwiona żartami kolegów. – Dziwię się, że uważający się za dziennikarzy koledzy krytykują moją książkę, choć jej nie czytali – powiedziała tygodnikowi. – Karmię się jednak dobrymi emocjami, któych książka wzbudziła mnóstwo – dodała Rusin.
/2917

Zobacz też:

Justin Bieber ma już swoją własną figurkę
Rutowicz z dziwnym apelem do prezydenta Starachowic
Sablewska wyśmiewa Wojewódzkiego
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <