Kamil Bednarek - bednarkomania to już fakt?!
logotyp portalu podepnij.plKamil Bednarek – bednarkomania to już fakt?!

Uwielbiany przez tysiące fanów, lider zespołu Star Guard Muffin, znalazł czas na wywiad z Neewsweekiem. Czy jesteśmy świadkami nowego szału na punkcie Kamila Bednarka?

Bednarkomania – czy istnieje wogóle takie zjawisko? Czy zapchane po brzegi sale koncertowe, gdzie rastafarianin właśnie daje koncert to już mania?
Czy dziewczyny, które pokochały Kamila, wkrótce o nim zapomną?

Na pierwszy ogień poszło pytanie o Mam Talent. Czy Kamil Bednarek dobrze zrobił, że wziął udział w show. Co raz więcej osób, zarzuca mu że pachnie komercja.
– Na pewno trafiliśmy w idealny moment. Dzięki komercyjnemu programowi mogliśmy zaprezentować coś niszowego. To z tego powodu masa ludzi przychodzi na koncerty i fajnie odbiera tą muzykę. I niekoniecznie są to tylko nastolatki. Większość przychodzi zobaczyć, co ten Bednarek w ogóle tworzy – odpowiedział finalista Mam Talent.
A jak wyglądają plany na najbliższe tygodnie, miesiące? – Na pierwszym miejscu matura. A jeśli chodzi o muzykę, cały czas intensywnie koncertujemy i chcielibyśmy nagrać nową płytę – oznajmił artysta.
Redaktor zapytał się także o to, dlaczego Kamil śpiewa o marihuanie. Kamil odpowiada: Każdy ma swój rozum i każdy interpretuje to na swój sposób. Ja w utworze  Ganja Trip nie wysyłam konkretnego przekazu, po prostu opowiadam historię, w której pojawia się marihuana. Możliwe, że dla niektórych jest to mocno przekonujące. Nie jest też tak, że marihuana i reggae to nierozerwalne połączenie. To zależy od indywidualnego podejścia. Nie trzeba palić, żeby słuchać tej muzyki – twiedzi Bednarek.

A wy uważacie, że Bednarkomania to prawda czy fałsz?
830

Zobacz też:

Edyta Górniak TRAKTUJE uczestników show z dystansem !
Doda i Szychowski są znowu razem
Kret chce byc z Tadlą do końca życia!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <