John TRAVOLTA JEST GEJEM ?!
logotyp portalu podepnij.plJohn TRAVOLTA JEST GEJEM ?!

Czy to możliwe, żeby znany aktor ukrywał przed całym światem swoją małą tajemnicę? Robert Randolph na łamach  National Enquirer opowiedział o swojej najnowszej książce You’ll Never Spa In This Town Again. A w niej o najbardziej skrywanych tajemnicach Johna Travolty. W tym, że od lat Travolta jest gejem!
 
Jak więc to możliwe, że przez tyle lat żaden paparazzi  ani szukający sensacji detektyw nie ujawnił orientacji seksualnej aktora? Otóż jak twierdzi Randolph, Travolta płacił swoim wybrankom za milczenie i to dość sporo. Pisarz szczerze współczuje żonie Travolty, która o niczym nie wie a małżeństwo z nią to tylko przykrywka.
 
Poznałem Johna w 1998 roku, po tym jak ożenił się z Kelly. Wiem, że małżeństwo to totalna ściema. John woli facetów i cały czas uprawia seks z facetami za plecami Kelly. Próbował mnie poderwać wiele razy, ale mu odmawiałem. Zawsze znalazł kogoś, kto chciał się z nim przespać. John nie przestał oszukiwać Kelly nawet po narodzinach dzieci. Kelly jest cudowną osobą i nie powinno jej spotkać coś takiego. 
 
Kilka lat temu zrobiono Travolcie zdjęcie gdy całował się z mężczyzną. Aktor tłumaczył się, że ma taki zwyczaj żegnać się z przyjaciółmi. Czy tym razem też się będzie się wykręcał?
 
 
 
/2679

Zobacz też:

Górniak ostro o Zapendowskiej i Kozyrze
KAYAH przekonali za 350 tysięcy!
Mucha dba o siebie w ciąży
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <