Joanna Koroniewska - Jest drapieżną kurą domową!
logotyp portalu podepnij.plJoanna Koroniewska – Jest drapieżną kurą domową!

Popularna Gosia z serialu M jak miłość, twierdzi że nie chce życ schematycznie i typowo. Denerwują ją obyczaje w naszym kraju a sama siebie nazywa drapieżną kurą domową.

W najnoszej Gali, odnajdziemy wywiad z Joanna Koroniewską. Na początek pytanie, czy aktorka rezygnuje z występowania w serialu. – Wiesz, mam taką zasadę, że nie pluję w swoje gniazdo. Nie będę kąsała ręki, która mnie karmi. Więc nie ma żadnego buntu, rozwodu czy próby zerwania – odpowiada.

Z kolei na pytanie czy weźmie w końcu ślub ze swoim wieloletnim partnerem Maćkiem Dowborem, rzekła. –  Może ja już jestem po ślubie?! Tak jak zrobiła to Karolina Gruszka? Media dowiedziały się, że jest żoną dwa lata po fakcie. A poważnie mówiąc, wykreowałam wizerunek niezależnej kobiety, która nieźle sobie radzi zawodowo, po drodze ma rodzinę, dziecko, ale nie chce o tym mówić. Koroniewskiej nie podobają się pewne utarte schematy w Polsce. –  W tym kraju zawsze robi się tak, jak oczekuje tego większość. Chrzty, śluby często odbywają się dla świętego spokoju, bo tak wypada. To jest czysta hipokryzja. Mierzi mnie ta presja. Ludzie nie kierują się swoim pragnieniem wewnętrznym, lecz tym, co inni na to powiedzą. Przeszkadza mi też to, że w wielu sprawach ktoś za mnie podejmuje decyzję. Tak jest np. w sprawie in vitro. Jeśli się dobrze temu przyjrzeć to nawet w pozornie liberalnym środowisku ludzi show-biznesu pełno jest hipokryzji – powiedziała Joasia.

Aktorka ma pewien pogląd na temat grania w teatrze. Twierdzi, że teatr nie daje jej takiej satysfakcji jak praca w serialu. – Kiedy byłam na czwartym roku szkoły teatralnej, bardzo prestiżowy warszawski teatr zaprosił studentki na casting. Okazało się, że trzeba było grać na scenie seks oralny. Niestety, ta rola ograniczała się tylko do tego. Więc podziękowałam. Niech sobie wezmą prostytutkę, a nie profesjonalną aktorkę! – wspomina.

Teraz Joanna Koroniewska zaczyna próby w Teatrze Komedia, w którym zagra superseksowną kochankę. Czy to nie lada wyzwanie dla niej? – Dzięki swojej pracy często muszę wchodzić do łóżka obcym facetom. Na szczęście wciąż odróżniam rolę do rzeczywistości (śmiech). Trudniejsza jest proza życia, codzienność, świętowanie wspólnych chwil. Trudno być ciągle atrakcyjną, robiąc pranie lub zmieniając pieluchę.

Na koniec pytanie, czy Joasia czuje się kurą domową? – Tak. Jestem drapieżną kurą domową. Drapieżną, bo zawsze jestem szczera i czasami bezczelna. Ale też potrafię być kokietką. Świetnie się czuję w tej roli. – odpowiedziała.

Zobacz też:

Schejbal jest w 7 miesiącu ciąży?
Popielewicz nie lubi Sykut ! Dlaczego?
Marczuk o Pazurze: Zniszczył naszą wspólną przeszłość
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <