Górniak: Krupa nie oddał moich dóbr majątkowych!
logotyp portalu podepnij.plGórniak: Krupa nie oddał moich dóbr majątkowych!

Tym razem z pretensjami wystąpiła diwa. Przypominamy, Krupa zarzucił jej, że pomimo jego staran ta nie ma zamiaru uregulować spraw majątkowych. Edyta Górniak odpowiedziała mu, oczywiście za pośrednictwem stron plotkarskich, że to ona pierwsza wyszła z inicjatywą podziału majątku. Przez jakiś czas było cicho. Potem mam Edzi, w fakcie postawiła się po stronie muzyka.

W wywiadzie dla Wp Tv, Górniak wraca do całej sprawy. – Jest ujawniona sytuacja, że mój były mąż nie oddał mi żadnych moich dóbr majątkowych, na które pracowałam przez kilka lat naszego wspólnego związku – opowiada artystka.
Ma jednak nadzięję, że teraz sąd rozstrzygnie sprawę ostatecznie. Dziwi się jednak, dlaczego jej były mąż próbuje przy pomocy portali oskarżą ją o coś co jest nie prawdą. – Jak już złożyliśmy pismo do sądu to nastąpiła jakaś taka śmieszna reakcja mojego byłego małżonka – podsumowuje Krupę. – Koniecznie chciał wykrzyczeć z wykrzyknikiem, że to on był pierwszy! – dodaje. Mimo wszystko Edyta Górniak twierdzi, że już nie gniewa się na Darka Krupę.

co więcej życzy mu jak najlepiej. Ma nadzieję, że muzyk sobie ułozy na nowo życie. Zaznacza jednak, że robi to z myślą o Allanku, gdyż nie chce aby na konflikcie rodziców ucierpiał.

Konflikt Krupa – Górniak nam już powoli się nudzi. A wam?

701

Zobacz też:

Adamczyk nie jest już z Czartoryską!
Wiśniewski oburzony! Dlaczego?!
Zapendowska o Herbuś: Tancereczka!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <