GIBSON ZAPŁACI 200 MLN. DOLARÓW KOCHANCE
logotyp portalu podepnij.plGIBSON ZAPŁACI 200 MLN. DOLARÓW KOCHANCE

Mel Gibson pewnie jeszcze długo będzie się zastanawiał jak to możliwe, że Grigorieva tak go załatwiła. Był taki pewny siebie do momentu gdy nie pojawiły się taśmy. Nagrane na nich rozmowy Gibsona totalnie go pogrążyły. Teraz zapłaci kochance 200 mln dolarów za milczenie.

Cała wojnę rozpoczął Gibson. Przez swoich prawników nakazał nie zbliżanie się Ukrainki do siebie na kilkanaście metrów. Hoolywodzki gwiazdor sądził, że ta dziewczyna gdzieś ze wschodniej Europy jest głupia i będzie mógł nią gnębić.
Ale pieniądze kompletnie odebrały mu rozum, gdyż Grigorieva cały ich związek dokumentowała nagrywając co niektóre rozmowy telefoniczne. Gdy Mel zaczął dogryzać Oksanie ta opublikowała szokujące rozmowy. Gibson groził, straszył śmiercią. Obrażał nie tylko ją ale własne dziecko, które mu urodziła. Okazało się także, że Mel kilka razy uderzył kochankę i wybił jej zęby. Oksana i tego nie zapomniała  udokumentować.

Z racji tego, że aktor okazał się zwykłym zwyrodnialcem jego koledzy zaczęli się od niego odwracać. Leo Di Caprio miał zagrać u niego w filmie ale po ujawnieniu taśm powiedział, że nie będzie pracował z damskim bokserem.
Gibson za bardzo się zagalopował i jedyne co mu zostało to uciszyć całą sprawę. Jak donoszą amerykańskie media aktor jest w stanie zapłacić Grigorievej nawet 200 mln i oddać własne mieszkanie. Oto cena za bycie zbyt pewnym siebie.
/2718

Zobacz też:

FUJ! Przespała się z tysiącem facetów - ROBIŁA IM FOTKI
GLINKA nie musi BAĆ się o pracę!
Bachleda-Curuś razem Wojewódzkim w X-Factor
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <