Gessler w restauracji Maxim w Wieliczce
logotyp portalu podepnij.plGessler w restauracji Maxim w Wieliczce

 
Magda postanowiła odwiedzić restauracje, w której od dawna nie przychodzą goście. Co ciekawego zastała?
 
Właściciel restauracje prowadzi od 1986 r. Od tego czasu prawie nic nie zmienił w menu. Z roku na rok, w restauracji Maxim jest co raz gorzej. Magda Gessler zaczyna jak zwykle od sprawdzania dań. Przy okazji restauratorka testuje wytrzymałość kelnera. Potrawy podane Magdzie kompletnie jej nie pasują. Raz się jej źle kojarzą, raz nie smakują. Wszystko więc wraca do kuszni. W kuchni pasuje kompletny bałagan oraz straszą stare często już bezużyteczne urządzenia. Magda prosi o wysprzątanie tego miejsca w 2 godziny.W międzyczasie dochodzi między właścicielem a córką do sprzeczki, o wyrzucane przedmioty. Na koniec Magda Gessler przeprowadza poważną rozmowę właścicielem. Piękna i wzruszająca scena, gdy szef wzruszony opowiada o swoich problemach osobistych.
Następnego dnia Gessler zaprasza pracowników na trochę relaksu przy kiszeniu kapusty. Okazuje się, że przyszła szefowa nie sprawdza się w swojej roli. Magda zwraca jej uwagę, że nie potrafi załatwić drobnych spraw. W kuchni tymczasem zaczynają się przygotowania nowych potraw oraz promocji lokalu Maxim w Wieliczce. Goście, którzy przychodzą skosztowac nowych potraw są zadowoleni. Niektóryz z nich pierwszy raz jedli potrawy przygotowane w Maximie.
Cztery tygodnie później sprawdza cz udała się kuchenna rewolucja. Potrawy restauratorka ocenia na 4+ i na koniec mówi, że potrawy były pyszne. Magda trzyma kciuki za restauracje Maxim w Wieliczce. Udana kuchenna rewolucja!
 
fot: kuchennerewolucje.tvn.pl
 
253

Zobacz też:

Mołek nie chciała urazić Kasztelniaka!
Galiński o Klimencie: Nie będzie mi tu gnój...!!!
Edyta Herbuś
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <