Gessler w Horolnej: Właściciel PRZESADZIŁ - SKANDAL!
logotyp portalu podepnij.plGessler w Horolnej: Właściciel PRZESADZIŁ – SKANDAL!

Szok! Czy ten człowiek ma dobrze poukładane w głowie? Nie dosyć, że Gessler Horolnej pomogła wyjść na prostą, to tak się jej odwdzięcza!
Właściciel restauracji przygotował swoim klientom nie lada niespodziankę. Otwierasz menu a tu krwawiąca Magda Gessler… Nam od razu przechodzi ochota na jedzenie
a wam?
Ponadto nieopodal Żywca, na jednym z bilboardów jest restarautorka w podobnej przeróbce, ale tym razem głowa nie krwawi tylko płonie. – Jakby tego było mało, głowa Magdy, tym razem z płomieniami zamiast twarzy i znowu z wbitymi w nią szaszłykami, znalazła się na bilboardach promujących restaurację Horolna nad hasłem Zobacz naszą rewolucje – czytamy w tygodniku Takie jest życie.
Kto pamięta odcinek, wie, że lokal był mocno zaśmiecony i po stołach łaziły koty. Okazuje się, że po kuchennych rewolucjach Magdy nie ma już śladu. – Zajazd Horolna sprawia wrażenie opuszczonego budynku. Na posesji panuje bałagan, a za knajpą znajduje się składowisko gratów i śmieci – twierdzi dziennikarz tygodnika.
A co o Horolnej ma do powiedzenia Gessler? – Magda jest naprawdę wściekła. – twierdzi tabloid. Ponoć zastanawia się, czy nie skierować sprawę do sądu. Zdjęcia z szokującego menu znajdziecie w Takie jest życie.
 
11/gesslerdel” Magda Gessler Horolna” />
279

Zobacz też:

Marina i Mrozu są parą?
Znany projektant Krajewski znowu jedzie po Krupie!
Edyta Górniak - wytoczy proces tygodnikowi i portalom!?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <