Finaliści - X-Factor
logotyp portalu podepnij.plFinaliści – X-Factor

Na scenie Teatru Dramatycznego pojawiło się 180 uczestników pragnących o sławie i karierze. Przed sobą mieli jednak nerwowy etap, tzw. boot camp.
W pierwszej kolejności jurorzy X-Factor: Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska, Czesław Mozil mieli wybrać 40 uczestników. Kandydaci do finału zostali podzieleni na grupy i rozpoczęli zmagania wokalne.
Wychodząc na scenę, musieli dać z siebie wszystko. Jurorzy natomiast mieli tylko kilka sekund aby zdecydować, czy dana osoba przechodzi dalej. W pierwszej wstępnej selekcji odpadło 20 osób.
Następnie spośród 80 osób, jurorzy x-Factor wybrali czterdziestkę. Tutaj jak widać było raczej byli zgodni co do uczestników.
Fenomenalne wrażenie robił Micha Szpak z Jasła.
Dopiero następnego dnia rozpoczął się prawdziwy horror. Trzeba było wybrać finalistów programu. Nie mogli się zgodzić ze sobą Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska. Z całej tej sytuacji śmiał się Czesław Mozil.
Co więcej, mamy wrażenie, że jego spontaniczność i pozytywny humor uratuje ten program. W końcu Kuba wyrzucił ostatnie zdjęcie, o które bardzo zabiegała Maja.
Finaliści, gdy się dowiedzieli, że zostali wybrani, wprost nie mogli uwierzyć. Radość na twarzy finalistów przyćmił smutek pokonanych. Byli przecież tak blisko.
Na koniec dowiedzieliśmy się, że kto zaopiekuje się daną grupą. I tak Kuba Wojewódzki weźmie pod swoje skrzydła grupę do 24 l. Są nimi: Mats Meguenni, Anna Kłys, Adrianna Styrcz.Ada Szulc a także Michał Szpak.

Czesław Mozil zaopiekuje się grupą powyżej 24 lat. W tej drużynie znaleźli się: Gienek Loska, Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz, Wojciech Strzelecki, Marta Podulka i William Malcolm.

Zespołami tymczasem zajmie się Maja Sablewska. Do finału przeszły nastepujace bandy: Avocado, By Mistake, De Pe, Dziewczyny oraz Sweet Rebels.

Podobał się wam odcinek?

fot:Michał Szpak
.michal-szpak-0del” Michał Szpak X-Factor” />
387

Zobacz też:

Ciachorowski wzdycha za Majką
Starcie Gesslerów - Ona w TVN On w TVP!
Ania Wiśniewska w więzieniu!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <