FENOMEN KAMILA BEDNARKA
logotyp portalu podepnij.plFENOMEN KAMILA BEDNARKA

Rastafarianin, Kamil Bednarek swoim wyjątkowym głosem oczarował całą Polskę. Album jego zespołu Star Guard Muffin znika ze sklepowych półek. Rzesze jego fanów stale rośnie. Czy finalista Mam Talent został idolem?

O takiej popularności z pewnością nie jeden artysta marzy. Kamil Bednarek jest rozchwytywany przez swoich wielbicieli. Za nim pojawił się w programie Mam Talent, prawie nikt o nim nie słyszał. Jego zespół, Star Guard Muffin dawał tylko sporadyczne, lokalne koncerty.

I nagle nastąpił gwałtowny zwrot o 180 stopni. Na eliminacjach do jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych przychodzi chłopak z dredami. Gdy zaczyna śpiewać, Agnieszka Chylińska wpada w zachwyt. Jego wersja Kurta Nielsen’a – I podbija serca widowni. Szybko pojawia się w Internecie. Wszyscy są zafascynowani możliwościami wokalnymi Kamila. Liczba odwiedzin na Youtube filmu z castingu stale rośnie. W półfinale, Kamil Bednarek – nie jest już anonimowym wokalistą reggae. Zdobywa co raz większą popularność i bez problemu wygrywa półfinał. Większość osób widzi go jako zwycięzcę. W tym czasie trasa koncertowa zespołu się rozkręca. Star Guard Muffin jest zapraszany do wielu miast w Polsce. Każdy chce posłuchać rastafarianina.

Tak naprawdę, dopiero przegrana z Magdą Welc uświadomiła nam wszystkim, jak Bednarek stał się popularny. Gorycz przegranej jego fani przelewali na Faceeboku, forach dyskusyjnych czy na portalach. W międzyczasie Kamil dostał Złotą Płytę. To wielki sukces w tak krótkim czasie. Mało tego, jak podają wirtualnemedia, jego występ na Youtube obejrzało prawie 6 mln. osób! To stawia filmik jako jeden z najbardziej popularnych wideo w Polsce!

Niesamowite, ale Kamil Bednarek jest cały czas skromnym chłopakiem. Nie lansuje się na salonach i nie szuka poklasku. Choć można śmiało stwierdzić, że stał się IDOLEM, nic się nie zmienił. Fenomen chłopaka pewnie jeszcze długo nie przeminie. Chłopak o czarującym głosie zafasynował Polskę.

Zobacz też:

Doda - Dorota Rabczewska
Doda: Biorę ekstra przyjemność i dobre rżnięcie
Wiśniewski MA PSYCHOFANKĘ: "Groziła śmiercią mojej żonie"
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <