ENEJ wygrywa MUST BE THE MUSIC!
logotyp portalu podepnij.plENEJ wygrywa MUST BE THE MUSIC!

Maciej Rock ogłasza, że będą dwa etapy dzisiejszego wieczoru. Do drugiego etapu przejdą trzej finaliści Must be the music, którzy zbiorą najwięcej głosów.
Następnie rozpoczyna się prezentacja jurorów. Dziś prawie wszyscy na czarno. Maciej pyta o faworytów sędziów. Kora stwierdziła, że jej faworytka odpadła (prawdopodobnie była nią Olivia Livki).

Potem rozpoczynają się zmagania finalistów. Pierwszy na scenie pojawił się zespół Enej. Zespół zaśpiewał ponownie utwór z własnego repertuaru. Jurorzy są zachwyceni. Kora widzi wręcz wokalistę zespołu na wspólnym koncercie. Ela Zapendowska stwierdza, że chłopaki są smaczni. Adam Sztaba dziękuje, że przywracają wiarę w tradycję.
Następnie pojawia się Marcin Czyżewski. Po występie Kora opowiada, że Marcin to jej faworyt. Adam Sztaba zastanawia się nad nim. Nie wie czy to jest do końca naturalny.
Po nim Tomek Dolski. Skrzypka za wykon  chwali Sztaba. Według jurora Must be the music powiedział, że w końcu ze grał w rytmie. Dowala mu Łozo. Jest zdecydowanie na nie, argumentując to, że na jego koncert przyszedłby tylko raz.
Po Dolskim zespół dziecięcy Little Breaver. Ostro wypowiedziała się Zapendowska. Najpierw szkoła potem muzyka. Przerwa jak zwykle długa a po niej mała wymian zdań między Maciejem Rockiem a Elą.
Na scenie pojawia się zespół z dziką kartą – Podobamisię. Mocne słowa wypowiedziała Kora – Ani nie muzyczne ani wiejskie, ale chwali wokalistę. Inni są na tak.
Potem oczekiwany Conrado Yanez. Wykonanie nie podoba się Łozowi. Po Filipińczyku zespół Rotten Bark. Jurorzy są surowi i w większości są na nie.
Piotr Restecki, gitarzysta daje z siebie wszystko. Tym razem Adam Sztaba stwierdził, że on i tak sobie poradzi. Daje NIE.
Ostatni pojawia się zespół Noko. Mocne brzmienie zachwyca Sztabę i Łozo. Wszyscy na tak. Maciej Rock pyta jurorów, kto jes ich faworytem. Kora typuje Marcin Czyżewskiego. Ela Zapendowska Enej. Faceci są za Noko.

Po długiej przerwie dowiadujemy się, kto przechodzi do drugiej rundy. Conrado Yanez, Enej i Tomek Dolski. Pierwszy gra przystojny skrzypek. Tym razem powtarza swój występ z utwórem Piraci z Karaibów. Po nim zespół polsko-ukraiński Enej. Grają jak zwykle swoją piosenkę, rytmiczną i skoczną. Na koniec Conrado Yanez ze swoim szlagierowym już Amstrongiem.
Kolejna przerwa i przeliczenie głosów. Maciej Rock i Paulina Sykut przeciągają chwilę ogłoszenia wyników. Mija chwila i już wiemy: ENEJ, ENEJ
krzyczy Rock! Widownia zachwycona. Chłopaki z zespołu szaleją z radości. Drugie miejsce zdobył Conrado Yanez a trzeci był Tomek Dolski.
To koniec pierwszej edycji Must be the music. Jakie macie wrażenia? Wygrał wasz faworyt?
 
.53118_1682406600del” Enej” />
668

Zobacz też:

Adamczyk ma fochy!
Łozo uzależniony od...!
Marcin Wieczorek asystent Górniak wyjaśnia plotki
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <