Edyta Herbuś
logotyp portalu podepnij.plEdyta Herbuś

Edyta Herbuś jest polską tancerką latynoamerykańską, która urodziłą się 26 lutego 1981 roku w Kielcach.

Edyta uczęszczała do studium charakteryzacji i wizażu teatralno-filmowego, a także do szkoły tańca Step by Stepw Kielcach. W swojej specjalizacji – tańcach latynoamerykańskich, ma najwyższą klasę międzynarodową – S. Trzykrotnie została Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, a dwukrotnie zdobyła w tej dziedzinie puchar. Poza zawodami odbywającymi się w Polsce, Edyta Herbuś może pochwalić się tytułem mistrzowskim Hradec Kralove Open. Była również finalistką Copenhagen Open. Taniec nowoczesny przyniósł jej uczestnictwo w finałach Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata. W 2008 roku wygrała Konkurs Tańca Eurowizji. Obecnie prowadzi szkołę tańca w Otwocku wraz z Tomaszem Barańskim, z którym była związana.

Dużą popularność przyniósł Edycie program telewizyjny Taniec z gwiazdami. Tancerka wzięła w nim udział dwukrotnie – w drugiej (z Jakubem Wesołowskim) oraz czwartej edycji programu (z Marcinem Mroczkiem). Dwukrotnie zdobyła w nim trzecie miejsce. Edyta Herbuś wykazała się również wokalnie w programie Jak oni śpiewają na antenie telewizji Polsat. Zajęła w nim czwarte miejsce.
Swój talent aktorski, Edyta prezentowała w serialu Na Wspólnej telewizji TVN. Obecnie można ją zobaczyć w serialu Klan emitowanym przez TVP 1. Poza epizodami serialowymi, Edyta jest również prezenterką telewizyjną programu W rytmie MTV. Wręczała również nagrody podczas gali Eska Music Awards 2008. Obecnie Edyta Herbuś związana jest z Mariuszem Trelińskim.

Zobacz też:

Maserak ma problem z Anitą Kopiec!
MashMish i Olak w finale Must be the music 2
Gessler w restauracji Alchemik w Tomaszowie Mazowieckim
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <