Edyta Górniak SPOTYKA SIĘ ZE SCHRAMMEM JUŻ OD KWIETNIA!
logotyp portalu podepnij.plEdyta Górniak SPOTYKA SIĘ ZE SCHRAMMEM JUŻ OD KWIETNIA!

Zdumiewające jak para potrafiła ukryć swoje spotkania od tak długiego czasu! Nawet zawzięte tabloidy nic nie wyniuchały a to już prawie trzy miesiące.
 
Jak donosi Party Edyta Górniak spotyka się ze znanym prawnikiem Piotrem Schrammem już od kwietnia ale dopiero teraz pokazują się publicznie. – Nowy partner Edyty często występuje w mediach jako ekspert w sprawach prawnych. Ostatnio Górniak towarzyszyła  mu podczas występu w telewizji TVN24.Kiedy on się wypowiadał przed kamerą, ona czekała w pokoju VIP-ów – czytamy w dwutygodniku.
 
  Edyta promienieje radością i podejmuje na fali miłości nowe wyzwania. Okazuje się, że wbrew plotkom negocjacje z TVN o występie w Tańcu z Gwiazdami są już bardzo zaawansowane. – Negocjujemy ostatnie szczegóły, ale wszystko powinno zakończyć się sukcesem. Myślimy, że Edyta podpisze z nami umowę w połowie sierpnia – cytuje wypowiedź osoby z produkcji Party. Ponadto Górniak poprosiła o opiekę nad synem w trakcie jej treningów. Producenci programu zaoferowali jej lekcje tańca dla Allana. I gdy mama będzie ćwiczyć skomplikowane układy taneczne, tuż obok jej pociecha pod czujnym okiem trenera będzie poznawał tajniki tańca.
 
Cóż o gwiazdę trzeba należycie zadbać. 
/2434

Zobacz też:

PROKOP W KOŃCU SIĘ OŻENIŁ
Piróg dalej kpi z Urbańskiej!
George Michael w polskim X-Factor?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <