Edyta Górniak i Darek Krupa - Po co jej były mąż ?!
logotyp portalu podepnij.plEdyta Górniak i Darek Krupa – Po co jej były mąż ?!

Edyta Górniak unikała jak ognia kontaktu z Darkiem Krupą. Co się stało, że nagle, po wypadku zapragnęła kontaktu z mężem? Odruch serca czy zwykła intryga ?!
 
W dzisiejszym wydaniu tygodnika Na Żywo, możemy się dowiedzieć co się wydarzyło, gdy diwa była w szpitalu. Do tej pory Krupa, we wszystkich sprawach związanych z synkiem Allanem rozmawiał z Piotrem Schrammem. Tym razem, gdy zadzwonił telefon, muzyk nie usłyszał głosu nowego faceta Edzi, tylko własnego syna.
– Tato, przyjedź, mama spadła ze schodów – i podał artystce słuchawkę. W ten sposób, Edzia zaczęła rozmowę z byłym mężem, którego unikała jak ognia od czasu rozwodu.

-Ona chciała, żeby Darek koniecznie do niej przyjechał – mówi znajoma Edyty Górniak. Ale Darek Krupa zręcznie uniknął sytuacji spotkania się z gwiazdą. Zadzwonił po karetkę i wysłał ją do poszkodowanej – czytamy w Na Żywo.
Według tabloidu, Edyta miała jednak plan B. Kazała sanitariuszom informować o swoim stanie zdrowia nie menedżerkę – Maję Sablewską a właśnie Darka. Muzyk podobno przewidział, że pod szpitalem będą paparazzi i postanowił poczekać. – Nawet nie wysiadł z samochodu – zauważył jeden z fotoreporterów.
Wkrótce do szpitala przyjechała Sablewska. Gdy Edyta zrozumiała, że były mąż nie zamiaru ją zobaczyć, poprosiła Maję, by odprowadziła Allana do ojca.
Tygodnik zastanawia się dlaczego wokalistce, tak bardzo zależało, żeby Krupa odwiedził ją w szpitalu?
– Moim zdaniem to niespodziewane zachowanie ma związek z Tańcem z Gwiazdami – twierdzi znajomy Krupy. – Edyta dostaje co raz mniej głosów od widzów. A dobrze wie, że pojednanie z byłym mężem przysporzy jej sympatii. Bo zgoda w rodzinie, nieważne rozbitej czy całej, jest zawsze dobrze widziana. I na to pewnie liczyła, to taka zagrywka – odpowiada znajomy.
Czy taka wersja jest prawdziwa? – Darek, przy całym szacunku dla eksmałżonki, czeka najpierw na słowo przepraszam i na wyjaśnienia. Dopiero wtedy, może się z nią fotografować – dodaje.

Czy myślicie, że cała ta historia to jedna wielka intryga Edyty Górniak?

/2915

Zobacz też:

Magda Gessler w Tawernie Dominikańskiej w Gdańsku!
Plotki o ślubie Muchy są nieprawdziwe!
Ania Mucha zachwycona biografią Villas
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <