Dorota Stalińska zła na Izę Janachowską!
logotyp portalu podepnij.plDorota Stalińska zła na Izę Janachowską!

Sensacja! Dorota Stalińska krzyczała przez 4. miesiące na Izę Janachowską. Jak donosi Super Express wszystko po to aby wygrał jej syn – Paweł Staliński!

Tabloid odkrywa, że Dorota Stalińska nie odstępowała parę na krok. Była dosłownie wszędzie. – W zasadzie nie było treningu, żeby nie stała nad Izą i Pawłem i ich nie pilnowała. Ale to jeszcze nic. Straszne wyżywała się na Izie. Non stop na nią krzyczała, że ma się wziąć bardziej do roboty, bo Paweł ma wygrać ten program – zdradza Super Expressowi osoba z programu.

Co więcej, Dorota Stalińska zniechęcała skutecznie Izę Janachowską do Pawła Stalińskiego. – Iza chyba każdego dnia modliła się, by wcześniej odpaść. Ta kobieta zatruła jej życie. Mówiła, że za mało się stara, że kiepskie wymyśla układy, to strasznie bolało Izę, ale ostentacyjnie ignorowała uwagi mamuśki. Czasami tylko coś odpyskowała – dodaje.

Mało tego, nadopiekuńcza matka po każdym odcinku programu szła do reżyserki. Po co? Stalińska przechodziła samą siebie. Po każdym programie chodziła do reżysera i prosiła, by dał Pawełkowi ładną muzykę, fajny układ, żeby sobie poradził i zbliżył się do finału. Mówiła, że „przecież Janachowska się nie stara”. Jak Paweł odpadnie, to cała wina i tak na nią spadnie. Będzie gorąco za kulisami. Ta kobieta miała większe parcie na wygraną niż jej syn– czytamy w tabloidzie. Spodziewaliście się, że już na drugi dzień po finale dowiecie się takich rewelacji?!

Zobacz też:

Superniania z efektem jo-jo
Nergal kupił Dodzie kurtkę za 20 tys. zł!
Rusin spotyka się z biznesmenem
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <