Dominika Tajner JUŻ kocha Wiśniewskiego!
logotyp portalu podepnij.plDominika Tajner JUŻ kocha Wiśniewskiego!

Nowa dziewczyna Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner wyznała w rozmowie z Faktem, że KOCHA lidera  Ich Troje. Woow, nie nadążymy!

Dominika Tajner-Idzik postanowiła zwierzyć się tabloidowi. Pewnie sami redaktorzy Faktu byli zdziwieni wyznaniem córki Apoloniusza Tajnera. Otóż Tajner-Idzik postawiła sprawę  od razu jasno. – Kocham Michała – powiedziała Faktowi rodowita góralka. Jak mówi, zdaje sobie sprawę z tego, że będzie krytykowana. – Oczywiście, że będę krytykowana, pewnie gdzieś to odczuję, ale to w żaden sposób nie zmieni mojego postępowania. Michał stara się mnie przygotować do tego, ale razem mamy jeden cel. Chcemy być szczęśliwi. Przez różne rzeczy trzeba przejść, również przez to.
 
Sam Michał Wiśniewski poświęcił chwilę dla tabloidu. – Dominika to dla mnie strzał w dziesiątkę – mówi Faktowi Wiśniewski. Zapytany, czy nie boi się jej góralskiego temperamentu, szczerze dodaje. – To dobrze. Może mężczyźnie czasami  trzeba założyć kaganiec. Lubię, jak kobieta czasami dominuje w związku. Każdy chyba facet lubi, jak kobieta jest jakaś. A moja kobieta zdecydowanie jest jakaś i to jest coś, co mnie kręci w niej najbardziej.


Uff nadążacie jeszcze?

/2724

Zobacz też:

Kinga Rusin
Łozo odejdzie z Afromental!
ENEJ O SZPAKU - KRYTYCZNIE!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <