Doda wściekła się na Majdana!
logotyp portalu podepnij.plDoda wściekła się na Majdana!

Pudelek.pl przytacza(nie wiadomo skąd..) słowa Dody o Majdanie. Podobno Doda jest oburzona tym, że nawet nie zadzwonił do niej, gdy ona przeżywa ciężkie chwile w szpitalu. Ba, nie zadzwonił do niej nawet, gdy ona leżała w szpitalu!
 
Te słowa mogą trochę zepsuć nowy wizerunek Radka Majdana. Wiadomo, że Radziu stara się zerwać z wizerunkiem amanta. Gra z dziećmi, inwestuje w nieruchomości i ciągle szuka odpowiedniej kobiety. Ale Doda zbulwersowana, postanowiła powiedzieć co o nim sądzi.
– Jestem osobą, która w obliczu choroby zadzwoniłaby do byłego męża i powiedziała: Słuchaj, stary, nie lubię cię, ale jest problem, więc dzwoń jakby coś. Mój były mąż absolutnie nie zadzwonił. Zresztą wcale mnie to nie dziwi. Nie był w szpitalu nawet po mojej operacji kręgosłupa, więc wcale tego nie oczekiwałam.  

Doda przekonuje, że często obce jej osoby pokazują więcej współczucia i chcą pomóc niż najbliżsi. Mój menedżer Jareczek okazał się świetnym przyjacielem. Koledzy Nergala też wyszli z tego testu obronną ręką – dodaje. Nergal jest bardzo wzruszony postawą swoich przyjaciół, czego ja niestety nie mogę powiedzieć o niektórych swoich.
Ma rację?
/2765

Zobacz też:

Wojewódzki śmieje się z Rosati!
Głogowski już mieszka z LESZ!
Maserak: Nie ciągnęło mnie do show biznesu!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <