Doda do Wojewódzkiego: Zaskocz mnie czymś!
logotyp portalu podepnij.plDoda do Wojewódzkiego: Zaskocz mnie czymś!

Ostatnio Kuba Wojewódzki w Polityce zażartował z Dody i zażądał dnia bez silikonu. Rabczewska nie puściła tego płazem i dowaliła mu na swoim profilu na Facebooku!

Moda na Facebook stałe rośnie. Swój profil od dawna ma Michał Wiśniewski, Marina czy Superniania. Do grona gwiazd nie dawno dołączyła też Doda. Nie minęło kilka dni a ma już ona ponad 3 tys. fanów, którzy komentuja wpisy Doroty. Dzięki temu, możemy na bieżąco śledzić, co właśnie porabia artystka i o czym myśli. Akurat ostatnio po głowie, pewnie chodzi jej wpis Kuby Wojewódzkiego w Polityce. Dziennikarz drwi z metamorfozy gwiazdy. – Wszyscy liczyli na chwilę relaksu od Matki Doroty Od Szpiku, gdyż wyżej wymieniona dotarła do sanatorium w celu leczenia wycieńczenia – pisze. – Niestety, ci którzy liczyli, że będzie spoczywała w spokoju, zawiedli się. Pani Dorota obdarowała świat swymi seksfotami z pobytu. Mamy dzień bez futra, samochodu, agresji, śmiecenia, mięsa. Żądamy dnia bez silikonu- napisał Wojewódzki. Doda w znany sobie sposób, postanowiła odpowiedzieć na zaczepki cynika. -dzień bez silikonu…ale mi dokuczyl..ojoj:)nudy,nudy…zaskocz mnie czyms,obrabiac dupe tez trzeba z pomyslem.a propo’s DUPY.biorac od uwage,ze SILIKON jest glownym skladnikiem wibratorow, to delikatnie się wkopales…alez nie!!wiedziales co robisz.bystrzacha:)wkoncu jeden dzien bez kubusiowej przyjemnosci to nie dramat ,a o czyms pisac musza,,,ehh..

Teraz czekamy na odpowiedź Kuby Wojewódzkiego!

Zobacz też:

SYN RODOWICZ MYŚLAŁ O SAMOBÓJSTWIE!
Rusin udaje, że nie zna Kuźniara!
Kinga Rusin w jury a Patricia Kazadi na jej miejsce w YCD!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

    1. wybielanie zębów promocja poznań
    2. wybielanie zębów olsztyn adama mickiewicza poznań tel e mail

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <