Darek Krupa nie jest gotowy na nowy związek!
logotyp portalu podepnij.plDarek Krupa nie jest gotowy na nowy związek!

Samotny, majętny dżentelmen. Nic dziwnego, że Darek Krupa przyciąga kobiety. Ale czy Iza Adamczyk zdobędzie serce muzyka?

Od kilku dni krąży plotka o nowym związku Darka Krupy z Izą Adamczyk. Ich czułych gestów dopatrzyły się już tabloidy. Ostatnio Krupa spoktał się z Adamczyk w Sopocie. Ale ludzie z otoczenia Darka nie mają wątpliwości. – Iza to piękna dziewczyna, ale Darek nie jest jeszcze gotowy na nowy związek – zapewnia Na Żywo jeden ze znajomych muzyka. Darek poznał ją pół roku temu dzięki rodzonej siostrze, Dorocie. Okazuje się, że gdy Edyta Górniak spakowała walizki Krupa popadł w rozpacz i zamknął się  w sobie. Dorota przeprowadziła się do niego i od razu zaprowadziła nowe porządki. -(…) otworzyła ten smutny, pusty dom dla gości – mówi tygodnikowi przyjaciółka Doroty. Na jednym z bankietów u Krupy pojawiła się pewnego dnia także Iza Adamczyk, trenerka fitness i modelka. Szybko nawiązała się między nimi nić porozumienia.

Co na to sam zainteresowany?

Nie jesteśmy razem. To tylko zwykła znajomość, nic więcej – powiedział Na Żywo.  Jednak jak twierdzi tabloid, spacer, podczas którego on chwycił ją za rękę, nie pozostawiają złudzeń. Parę niewątpliwie łączy więcej niż tylko zwykła znajomość.

Zobacz też:

Magda Mołek wróciła do pracy
Demi Moore CHCE MIEĆ DZIECI Z ASHTONEM KUTCHEREM?
Drogie Kuchenne Rewolucje?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <