Cichopek wylądowała na dywaniku - KAPRYSIŁA!
logotyp portalu podepnij.plCichopek wylądowała na dywaniku – KAPRYSIŁA!

Ostatnio co raz mniej widzieliśmy Kasię Cichopek w Polsacie. Jej gwiazda zdaje się przygasać. Ostatnio nawet musiała się tłumaczyć dyrektor stacji!

Od jakiegoś czasu Cichopek możemy oglądać w mało popularnej stacji Polsat Cafe. Jej program Sexi Mama wydawał się nie zagrożony. Przy okazji aktorka załatwiła pracę swojemu mężowi Marcinowi Hakielowi.
Niestety, naraziła się Jolancie Borowiec, dyrektorce stacji. – Kiedy jakiś czas temu aktorka pojawiła się w gabinecie pani Borowiec, urzekła ją skromnością – mówi Na żywo pracownik stacji. Kasia dostała swój program, ale przez gwiazdorskie kaprysy szybko dała się ekipie we znaki. Chciała m.in. mieć swojego trenera, a po jednej kłótni z niego zrezygnowała. Nie miała też zaufania do stylistekv i pań od make-upu, pracujących przy programie. Aktorka przyprowadziła swoje specjalistki od wyglądu, ale współpraca z nimi też jej się nie układała. Najgorsze jednak było to, że Kasia często oznajmiała, że nie ma czasu. Cudem było ustalenie grafiku, który pasowałby wszystkim – zdradza informator.

Ponoć w końcu skargi na nią trafiły do samej dyrekcji. Ludzie nie mogli z nią po prostu wytrzymać. W ten sposób Kasia Cichopek trafiła na dywanik.

Podobno rozmowy nie były miłe…
571

Zobacz też:

ZAPENDOWSKA JEDZIE PO GÓRNIAK I FEEL
Jacyków wulgarny w stosunku do modelek!
Ela Zapendowska ślepnie?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <