Była dziewczyna Wojewódzkiego zdradza czemu się rozstali !!!
logotyp portalu podepnij.plByła dziewczyna Wojewódzkiego zdradza czemu się rozstali !!!

Kuba Wojewódzki znany jest z dwóch rzeczy. Z ciętego języka i z co raz młodszych kobiet, z którymi szybko się rozstaje. Co jest tego przyczną?

Na tą odpowiedź postanowił odpowiedzieć tygodnik Takie jest życie. O to, dlaczego wszystkie związki showmena kończą się niepowodzeniem, zapytał jedną z jego byłych dziewczyn.
– Kuba koniecznie chce mieć partnerkę, która będzie dla niego jak mama. Będzie się nim opiekować, troszczyć, będzie dbała o niego. I musi byc oczywiście dużo młodsza – zdradza tygodnikowi, była partnerka. – Taka była jego była parnterka Ania Mucha. Ja nie. To właśnie dlatego nam się nie udało – dodała.
Takie jest życie zapytało w tej sprawie eksperta, co sądzi o takim związku. – Powiem szczerze, że nie spotkałem się z sytuacją, żeby 50 latek chciał od młodej dziewczyny opieki. Wszystkiego, tylko nie opieki. Młoda dziewczyna ma mu przwrócić młodość, sprawność, szczególnie seksualną(…) Jeśli chodzi o opiekę(…) zatrudniliby gosposię do opieki z praniem, gotowaniem i zakupami, a związaliby się z atrakcyjną dziewczyną do reprezentacji – twierdzi psycholog Ewa Żeromska. A wy co sądzicie o Wojewódzkim. Lubicie go?
/2911

Zobacz też:

Co łączy Ewę Drzyzgę z Marzeną Rogalską?
Bitwa na głosy: Odpadła Urbańska
Wojewódzki o Kozyrze w Mam Talent!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <