Borys Szyc
logotyp portalu podepnij.plBorys Szyc

Borys Szyc (Michalak) urodził się w Łodzi 4 września 1978 roku. Ukończył on XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. W 2001 roku został absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Swoją popularność zyskał dzięki roli aresztanta Alberta w filmie Symetria, którego reżyserem jest Konrad Niewolski, a także grając antyterrorystę-złodzieja w filmie Juliusza Machulskiego Vinci. Od ukończenia Akademii Teatralnej jest aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie.
Borys miał swój debiut na dużym ekranie rolą Motocyklisty w filmie Enduro Bojz, który ukazał się w 2000 roku. Grał również w innych produkcjach, jak na przykład E=mc2, Sfora czy też Przedwiośnie. Wśród najnowszych filmów, w których gra Borys, wymienić można Stepy, Śluby panieńskie czy Bitwa Warszawska 1920. Borys bierze również udział w dubbingowaniu zagranicznych produkcji. Można wśród nich wymienić takie Filmy animowane, jak Prawdziwa historia kota w butach czy Rogate ranczo.
 

 
W maju roku do kin wchodzi najnowsza produkcja, w której dubbingowaniu Borys brał udział, film animowany Gnomeo i Julia.
Borys jednak nie tylko jest znany z powodu swoich ról filmowych czy teatralnych. Styczeń 2008 roku pokazał, że Borys może się również pochwalić talentem wokalnym. Nagrał wówczas, wraz z Justyną Steczkowską, singiel Choć wieje, pada, grzmi. Podczas Gali Złotych Kaczek, która miała miejsce 18 listopada 2009 roku, zaśpiewał piosenkę z filmu Vabank, natomiast kilka dni później wydał swój debiutancki album Feelin’ Good. Można na nim znaleźć solowe utwory aktora, jak również wykonane w duetach z wielkimi gwiazdami polskiej sceny: Ewą Bem, Justyną Steczkowską czy Marysią Starostą.
 

617

Zobacz też:

FARNA BRONI SIĘ: KOCHAM POLSKĘ!
Czy Doda dalej KOCHA Majdana?
Doda - dostałam bransoletkę od elfa
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <