Bieber o Mariah Yeater: NIE ZNAM JEJ!
logotyp portalu podepnij.plBieber o Mariah Yeater: NIE ZNAM JEJ!

Justin Bieber przeżywa ciężkie chwile, odkąd prasa amerykańska rozpisuje się nad tym, iż jest ojcem dziecka Mariah Yeater. Gwiazdor w końcu przemówił.

11/bieber-zgadza-sie-na-test-dna/yeater640-2/” 9795″>11/yeater6402del” bieber yeater skandal” bieber yeater skandal” 660″ 371″ class=” 9795

Skandal z Justinem Bieber jako ojcem dziecka Mariah Yeater z pewnością zaczyna mu już ciążyć. W całej sprawie najpierw wypowiedział się agent gwiazdy, który zdecydowanie zaprzeczył o jakichkolwiek kontaktach Biebera z Yeater. Dwa dni później policja w Los Angeles wszczeła śledztwo. Otóż według nich, jeżeli historia Mariah jest prawdziwa doszło DO GWAŁTU na Bieberze. Bo jeżeli to prawda, Justin w trakcie kontaktu seksualnego miał dopiero 16 lat, a więc był niepełnoletni w przeciwieństwie do Yeater!

Wczoraj, w tej sprawie wypowiedział gwiazdor nastolatek. W wywiadzie udzielonym jednej z gazet, Justin Bieber stwierdził, że nigdy nie poznał Yeater. Co więcej, uważa że historia kobiety jest fałszywa. Na koniec ze złością powiedział: Powtarzam jeszcze raz: nic z tego nie jest prawdą!

Kilka dni temu doszło do skandalu, gdy 20 letnia mieszkanka stanu Kalifornia, Mariah Yeater wyznała, iż Justin Bieber jest ojcem jej dziecka. Mało tego, dziewczyna chce poddać dziecko badaniom DNA.

Zobacz też:

Doda o piłkarzach
Adamczyk nie daje sobie rady?
Michał Wiśniewski i Mandaryna nie zaśpiewają we Wrocławiu!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 26, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <