Arleta Rzepiela, RUST, Przemek Kaszubski w Must be the music
logotyp portalu podepnij.plArleta Rzepiela, RUST, Przemek Kaszubski w Must be the music

Za nami kolejny odcinek programu muzycznego, który zdaniem wielu ma najciekawsze jury. Kto zabłysnął a kto się skompromitował?
Pierwszy został przedstawiony Piotr Wolwowicz. Jego wykonanie patriotycznej piosenki zupełnie nie spodobało się jury. Najmocniej podsumował go Adam Szaba. – Może czas na nowy program, Zabij mnie swoją muzyką? – powiedział muzyk.
Surowo oceniła ten występ Ela Zapendowska. – Coś okropnego! Chłopie ciesz się, nie śpiewaj takich piosenek, jakieś bogoojczyźniane – straszne. Nie daj się w to wciągnąć, nie idź tą drogą! – oznajmiła specjalistka.
Znacznie lepiej został oceniony Przemek Kaszubski. Pracujący w szpitalu jako portier chłopak urzekł sędziów nie tylko głosem ale i skromnością. Przemek oczarował wszystkich własną interpretacją utworu  Franka Sinatry – My Way.
Jednak fenomenem odcinka była Arleta Rzepiela i zespół heavymetalowy RUST. Dziewczyna świetnie wykonała utwór his is war, 30 seconds to Mars. Zachwyceni byli wszyscy jurorzy i jak zwykle mający słabość do kobiet – Wojtek Łozowski.
Byliśmy świadkami także niecodziennego wykonania utworu ABBY – Gimme, gimme, gimme, która wykonał RUST. Ela Zapendowska stwierdziła, że nie znosi ABBY ale w takiej wersji chętnie by kupiła płytę.
A wy jakie macie wrażenia?
164

Zobacz też:

Bartosz Węglarczyk zdradza żonę z Małgorzatą Ohme?
Ania Wiśniewska - JAK TAK MOŻNA
Józefowicz WULGARNIE DO GĄSOWSKIEGO w trakcie REKLAM
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <