Ania Wiśniewska: Zraniłam Jego i Nasz dom!
logotyp portalu podepnij.plAnia Wiśniewska: Zraniłam Jego i Nasz dom!

Ania Świątczak na stronie Ich Troje potwierdziła, że związek jej z Michałem się skończył.Wczoraj spekulowano, że to Michał Wiśniewski podjął decyzję o rozstaniu. Taką informację przekazał Michał na Facebooku. Dzisiaj świątczak rozwiała wszelkie wapliwości.

Wiadomość jest napisana w formie listu pożegnalnego.

Nie wiem od czego zacząć … siedem lat .. kawał czasu. Wiele chwil pięknych, trudnych, uskrzydlających i tych z pikowaniem w błocie. Przychodząc do zespołu Ich Troje rozpoczęłam przygodę … jak się okazało przygodę życia. Znalazłam miłość, przyjaźń, akceptację … Znalazłam Was, fanów, oddanych, na dobre i złe. Bardzo Wam dziękuję. To Wy jesteście przyczyną i skutkiem tego przeżycia. DZIĘKUJĘ!

Niestety życie zwykle przeprowadzając nas przez te trudniejsze chwile nie zostawia alternatyw. Kilka tygodni temu zmarła bliska mi osoba – Aniqa. Nie wiem czy już zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić ale na pewno polubić. Odeszła nagle … nie cierpiała. Została po Niej miła pamiątka w postaci kilku piosenek. Kiedy ukazywała się jej pierwsza płyta nie zawierała książeczki z tekstami. Ostatnie miesiące starałam się zamieścić gdzieś te informacje. Na podziękowania nadszedł czas paradoksalnie … teraz – napisała Ania.

Następnie winę za rozpad związku bierze na siebie.

I ostatnimi drzwiami, które zamykam jest moje małżeństwo. Tak, to ja jestem winna, to ja zawiodłam … siebie. Biorę pełną odpowiedzialność za porażkę ale i pełną odpowiedzialność za sukcesy naszego związku. Nie byłoby ostatnich pięciu lat gdyby nie moja decyzja, że pomimo wszystko uda nam się, zbudujemy rodzinę. Dziś nie jestem pewna czy wierzę w to, że w ogóle jest to możliwe, że słowa te najważniejsze, najpiękniejsze mają sens i moc tylko wtedy kiedy o nich śpiewamy czy „wkładamy” w wiersze. Na co dzień liczą się inne, przyziemne, mniej romantyczne. Uprzedzając komentarze „tych co to się znają” … to nie Michał, to ja dziś decyduję o odejściu. Zraniłam Jego i Nasz dom. To ja nawaliłam i biorę na klatę konsekwencje. Być może podejmuję najgorszą decyzję w moim życiu, za którą prawdopodobnie przyjdzie mi słono zapłacić. Być może…

Na końcu każdego rozliczenia widnieje podpis potwierdzający zgodność treści ze stanem faktycznym. Zatem potwierdzam.

Ania Świątczak

Czy to już definitywny koniec związki Michałą i Ani? Z tego wynika, że tak!
/2264

Zobacz też:

Michał Szpak - model, artysta kto jeszcze?
Finaliści - X-Factor
Paparazzi do Gardias: Załatwię cię teraz, zobaczysz. Bałaś się?
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <