Ania Wiśniewska - Serce nie sługa!
logotyp portalu podepnij.plAnia Wiśniewska – Serce nie sługa!

Najnowszy wywiad z jeszcze obecną żoną Michała Wiśniewskiego znajdziemy w najnowszym numerze Twoje Imperium. Jest trochę o rozstaniu, Ania Wiśniewska opowiada o dzieciach i promocji płyty.

Wiśniewska zgadza się, że jej rozstanie z liderem Ich Troje jest sporym zaskoczeniem. Ale jak twierdzi, nie ma na to wpłwu. – Cóż… w życiu bywa i tak. Na pewno nie jest to łatwa sytuacja dla nas obojga. Ale serce nie sługa. Może właśnie tak musiało być? – czytamy. Niestety, Świątczak nie jest gotowa jeszcze na głębokie i szczere wyznanie. – Proszę o wybaczenie, ale nie nadszedł jeszcze właściwy czas moment, w którym mogłabym podsumować to wszystko, nazwać jakoś uczucia, które w sobie noszę(…) Ale mogę obiecać, że gdy wreszcie nadejdzie ten właściwy moment, podzielę się swoimi przemyśleniami na temat ostatnich wydarzeń w moim życiu. Aniqa zgadza się, że na swojej nowej płycie rozliczy się z przeszłością. – Artysta zawsze opowiada o doświadczeniach  z właśnego życia, zazwyczaj o tych przykrych(…)Ale wydaje mi się, że z osobistymi porażkami poprzez muzykę to najlepsza forma terapii.- twierdzi wokalistka.
Tygodnik Na Żywo, zapytał się także, w jaki sposób wychowuje córki. – Staram się pokazywać im świat taki, jakim jest naprawdę. Chcę, by nie bały się inności, by nie czuły się zakłopotane w towarzystwie ludzi chorych lub skrzywdzonych przez los – odpowiada.
W sumie nic nowego nie dowiedzieliśmy się z wywiadu. Wiśniewska twierdzi, że jeszcze nie czas i nie jest gotowa na rozliczenia, ale w programie Kobieta Cafe powiedziała, że żałuje każdej chwili spędzonej z Michałem. A więc domyślamy się co powie tygodnikowi za jakiś czas.
/2953

Zobacz też:

Doda otworzyła klub Show w Warszawie
Maja Sablewska ma chłopaka!
Maryla Rodowicz ma w domu duchy!
tło do oceny artykułu Opublikowany Listopad 24, 2011 by   ·   Bez komentarza

Ostatnie plotki:

ZOBACZ TO:

Przechwytywanie

Polub nas!

HOT !!!

doda atakuje szychowskiego

Doda ostro o Szychowskim i Nergalu!

Dorota Rabczewska tuż przed świętami postanowiła dowalić swoim byłym. W ciągu jednego tygodnia postanowiła wyznać, co sądzi o ...

Jak wyglądała „Wigilia” na deptaku w Radomiu? (VIDEO)

Filmik pozostawiamy bez komentarza.  
michał wiśniewski atakuje femme

Wiśniewski do Femme: Zabiłaś ojca, zabijesz córkę, zabijesz siebie!!!

Głupio tak pisać plotkę po plotce o tym samym człowieku. A jednak, Michał Wiśniewski dziś pojechał na maksa ...

> <